HiFi & Professional Audio Forum  

High End 2007, Minhen - izvestaj sa sajma

backup sajta: hificafe.audiohard.com
Forum rules
backup sajta: hificafe.audiohard.com
Post Reply

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

High End 2007, Minhen - izvestaj sa sajma

Post by sdanicic » 26 May 2007, 09:54

Kao sto sam i obecao a prvenstveno zahvaljujuci trudu i angazovanju DejanaM i ove godine mozete procitati sta se to najintersenatnije po Dejanovom izboru moglo cuti i videti u Mihnenu.

Slike sa sajma ce stizati narednih dana tako da kada se setite klikinite na ovaj link da vidite ima li sta novo.

http://hificafe.net/sajmovi/minhen_high ... index.html

[/b]

DejanM
Audio Expert
Audio Expert

Post by DejanM » 26 May 2007, 10:21

Cini mi se da ovaj post ne bi bio lose mesto da se daju komentari (ili pitanja) na text koji ce biti objavljen. Mene licno bi interesovalo vase misljenje o informacijama koje su date u tom textu kao, naravno, i o samom textu. Mene licno mnogo vise interesuju vase kritike nego pohvale.

Takodje imajte u vidu da u jednom ovakvom textu, koji ima svoja ogranicenja i po pitanju prostora i po pitanju detalja koji mogu da se iznesu a da to bude vecini interesantno, nije moglo puno toga da se stavi, sto bi takodje bilo vredno da se pomene. Zbog toga sam se sa Saletom dogovorio da posaljem i znacajnu kolicinu slika (uz text cete moci da vidite samo 10 slika) koje ce vam dodatno stajati na raspolaganju. Slika ima jako puno - zavisi od slobodnih kapaciteta servera koliko ce ih biti stvarno prikazano. Sale ce doneti tu odluku. Stoga, ako imate nekih pitanja - slobodno ih postavite. Ja cu pokusati da dam odgovor a na ona na koja ne budem znao odgovor -> to bi mogla da bude interesantna tema za diskusiju ili traganje po internetu.

Pozdrav
Dejan

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 02 Jun 2007, 10:34

Post Reply